A tanévkezdésre elkészülnek a felújításokkal Szombathelyen. Az iskolákban és óvodákban a nyári szünidő alatt folyamatosan dolgoztak, és dolgoznak még most is. A beruházásokat 100 millió felújítási illetve 60 millió forint karbantartási alapból fizetik. A kivitelezők a munkák befejezését mindenütt augusztus végére ígérték, így mire megkezdődik a tanév, a diákok már a felújított iskolákba érkeznek majd. A megyeszékhely nyolc óvodájában és egy általános iskolájában cserélték ki a nyílászárókat, de több helyen korszerűsítik a villamoshálózatot, a fűtési rendszert illetve újítják fel a parketta burkolatokat is. Több középiskolai kollégiumban is végeznek felújítást a nyári szünetben.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!