Az előző évekhez hasonlóan idén is jó pár intézmény csatlakozott a Karneválhoz. A Savaria Múzeum Predátorok című tárlata szerdán nyitotta meg kapuit, a történelmi forgatag ideje alatt hosszabbított nyitva tartással várja majd az érdeklődőket. A Smith Múzeum és az Egyházmegyei Levéltár kiállításait is a megszokottnál tovább nézhetik meg. A Szent Márton látogatóközponthoz lábnyomok vezetnek majd el, ahol a templom előtti téren egy sátorban lehet megtekinteni a szent életútjához tartozó ereklyéket, de természetesen a látogatóközpont is várja majd vendégeit.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!