Kedvezmény az étkeztetésben

1-7 osztályos diákoknak jár ingyenes étkezés, amennyiben rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesülnek vagy tartósan betegek. Heteik osztály felett valamint a középiskolában is jár természetesen kedvezmény, itt 50% díjmérséklésről beszélhetünk, ezt főként a három vagy több gyermekes családok vehetik igénybe. A szombathelyi óvodákban általános és középiskolákban iskolákban egyaránt lehetőség van étkezés igénybevételére- mondta el Heckenast Gusztáv az Oktatási, Ifjúsági és Sport Osztály vezetője

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek