Tovább gyengül a forint

Már hétfő délben 281,02 forintos mélypontra esett vissza a hazai deviza az euróval szemben, mely gyengülést folytatta délután is. A monetáris tanács döntését követően nem sokkal négy óra után 282,38 forintért jegyezték az uniós devizát - írja a Világgazdaság. Az alpesi deviza a múlt héten még a 207 forintos árfolyamon mozgott mára viszont 214,33 forintos szintig gyengült a hazai fizetőeszköz. A dollár is drágul a bankközi devizapiacon, négy óra után 222,71 forintot, nyitóértékénél 1,1 százalékkal többet kérnek egy amerikai dollárért.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek