Románia legnagyobb, magyarok által is sűrűn látogatott fesztiválján idén 4 színpad, 70 előadó, 30 sportág, film, színház, művészetek, bungee, katapult, kajak, strand várja a látogatókat. Az Erdély szívében, Marosvásárhelyen augusztus 26-29. között zajló rendezvény kedvéért először látogat keleti szomszédunkhoz az amerikai Korn, az észak-ír Therapy?, a spanyol Ska-P, a finn The Rasmus, a szombat pedig a rocklegendákról szól, főszerepben az Omegával és a svéd Europe-pal. Az elektronikus zenék hívei Trickyvel, a Gorillaz Sound Systemmel, Parov Stelar Banddel és Dub FX-szel lazíthatnak, az éjjeli órákban pedig a Noisia, a Nero, Sub Focus, Dom&Roland, Klute, Fedde Le Grand, Mark Knight és Hernan Cattaneo szettjeire szórakozhatnak. A fesztiválra hatvanezer látogatót várnak, négynagypos bérletet már 14.000 forintért, 5500 forintért pedig napijegyet venni.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!