Ha áttételesen is, de már a kilencvenes években is lehetett kapcsolata Joav Blumnak az MSZP-vel - számol be a Magyar Nemzet. A feltételezhető kapocs Mandur László volt parlamenti alelnök, jelenleg szocialista országgyűlési képviselő, aki Völgyes Tamással alapított közös céget 1991-ben. Völgyes később Joav Blum üzlettársaként, már Mordechai Lax Tamásra változtatott néven mutatkozott be Pornóapáti polgármesterének, mint leendő befektető. Mandur László elismerte, volt közös cége Völgyessel, de mint mondta, a társaság gazdasági tevékenységet nem folytatott, "csak próbálkoztak valamivel".
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!