A kőszegi önkormányzat, a művelődési központ és a Várszínház pályázatot hirdetett a város bortermelői részére. A borversenyre minden helyi termelő benevezheti egy vagy több borát, az önkormányzati képviselő-testület szeptember 23-án választja ki a győztes italt, amely megkapja „A Város Bora” címet. A pályázat célja a hagyományőrzés és a kőszegi bor népszerűsítése. Az önkormányzat többféle támogatás fog nyújtani a győztes gazdának, többek között 300 palack bort vásárol tőle, amelyeket azután csomagolással és címkével látnak el.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!