Megdézsmálta a péksüteményt
Hétfőn reggel egy szombathelyi kereskedelmi egység alkalmazottja jelentette, hogy az éjszaka megdészmálták az áruátvételi helyiségben tárolt péksüteményt. A kár 35 ezer forint.
Laptopot lopott
Tegnap egy lukácsházi lakos tett bejelentést, mert ismeretlen elkövető a terasz ajtót felfeszítve bejutott a lakásába és onnét készpénzt és laptopot vitt magával. A lopással kb. 165 ezer forint kárt okozott.
Viszik a fenyőágat
Tegnap egy szentgotthárdi lakos jelentette be, hogy ismeretlen személyek egy a Magyarlakon lévő fenyvesben zöld ágat termelnek ki. A kiérkező járőrök kb. 230 köteg zöld ágat találtak, ami szállításra volt előkészítve, melynek értéke kb. 46 ezer forint.