Ismét az alkohol fogyasztás és a sebesség túllépés okozott több balesetet is megyénk útjain az elmúlt 24 órában. Gencsapátiban egy hölgy döntött ki több közlekedési táblát autójával, a kiérkező járőr a szonda vizsgálata után a súlyossan ittas rublikát töltötte ki. Motorbalesethez riasztották a rendőröket a Zanati útra, majd a Brenner Tóbiás körútra is. A 87-es főúton egy Suzukis lépte jócskán túl a megengedett 90 km/h-ás sebességet, ennek eredményeképpen az árokba hajtott és szenvedett 8 napon túl gyógyuló sérüléseket. A rendőrség felhívása szerint a változékony, csapadékos időben óvatosabban közlekedjünk és helyesen válasszuk meg a már őszi útviszonyoknak megfelelően sebességünket.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!