Vasárnap a hajnali órákban halálos közúti baleset történt Csepreg és Tormásliget között. Egy autós egy gyalogost ütött el, aki a helyszínen életét vesztette. A gépjármű vezetője a helyszínről segítségnyújtás nélkül elhajtott. A Rendőrség további tanúk jelentkezését is várja, akik a balesettel kapcsolatban még érdemleges információval rendelkezhetnek. A bejelentéseket a 107-es segélyhívó számon, vagy bármely rendőri szervnél meg lehet tenni. A Rendőrség kéri, hogy a gépjármű vezetője önként jelentkezzen a Szombathelyi Rendőrkapitányságon, vagy bármely rendőri szervnél.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!