Többféle közlekedési eszközt és módot kombináló pályázat támogatási szerződését írták alá tegnap, a beruházás összköltsége 626 millió forint, ebből pályázaton 532 millió forintot nyert a GYSEV Zrt. A cég reményei szerint az érintett kilenc település - Szombathely, Egyházasrádóc, Körmend, Körmend-Horvátnádalja, Rátót, Rönök, Balogunyom, Csákánydoroszló, Csörötnek, Szentgotthárd - hétköznapjaiban is változást hoznak a fejlesztések. Gépkocsi-parkolókat, kerékpártárolókat, buszöblöket, buszfordulókat, buszvárókat alakítanak ki a vasútállomások térségében. Körmenden létrehoznak egy intermodális csomópontot, gyalogos aluljáróval. Felújítják a vasútállomás várótermét, közös Volán-GYSEV jegypénztár, információs iroda és utastájékoztatás működik majd. A projekt keretében elkészítik a régió Közlekedési Szövetségének tanulmánytervét is.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!