Nemzeti konzultáció Szombathelyen

Az Új Széchenyi Terv véglegesítését megelőző Nemzeti Konzultáció állomása volt a napokban a vasi megyeszékhely. Dr. Molnár Ágnes államtitkár a Nemzeti Együttműködés Kormányának egységes fejlesztéspolitikai stratégiáját ismertette, majd a megjelent vállalkozóktól tájékozódott az örökölt pályázati rendszer hiányosságairól, illetve a jövőbeni elvárásokról. Az államtitkár beszámolt arról, hogy a kis és középvállalkozók támogatása fontos a kormány számára, hiszen ezek a vállalkozások jelentős gazdaságélénkítő és munkahelyteremtő szereppel bírnak.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek