Halálos gombamérgezés Vas megyében

Négy ember szenvedett súlyos gombamérgezést a Vas megyei Alsóújlakon. Egy családi vacsora alkalmával ettek gyilkos galócát – értesült a HavariaPress. A család tagjait vasárnap hajnalban szállították a szombathelyi kórházba gombamérgezés gyanújával. A négy ember állapota olyan súlyos volt, hogy másnap továbbszállították őket a budapesti Péterfy Sándor Utcai Kórházba. Egy 26 éves fiatalember – aki a mérges gombát szedte – olyan súlyos állapotban volt, hogy már nem segíthettek rajta, életét vesztette. A mérgezés körülményeit vizsgálják. Sajtóértesülések szerint a későbbi áldozat maga szedte a gyilkos galócát.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek