Újrahasznosítási hónap – kézzelfogható környezetvédelem Szombathelyen. A jövő héten, kedden érkezik a vasi megyeszékhelyre az ÖKO-Pannon interaktív rendezvénykamionja, amely egy hónapon át járja az országot, hogy játékos eszközökkel buzdítsa a hulladékok újrahasznosítására a diákokat. A kiállítóeszközöket a Csodák Palotája tervezői készítették, és minden kipróbálható, megérinthető. A kiállítás idén azt is szemlélteti, miként előzhető meg egyszerűen a hulladékok keletkezése. A diákok élményszerű formában ismerkedhetnek a szelektív gyűjtéssel, a hulladékok újrahasznosításával. A megújult arculatú kiállítás egy hónap alatt19 városba látogat el.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!