Még mindig kritikus állapotban van az az alsóújlaki asszony, akin szombaton májátültetést kellett végrehajtani. A Vas megyei asszony családjával egy héttel ezelőtt evett mérgező gombát. A nőt a Semmelweis Egyetem Transzplantációs Klinikáján ápolják. Az csak néhány nap múlva derülhet ki, hogy a májátültetéssel meg tudták-e menteni az életét. Ahogy arról beszámoltunk, az asszony és családja egy hete evett gyilkos galócát, amelyet fia szedett. Ő belehalt a mérgezésbe. A család többi tagját szintén kórházban ápolják.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!