Csütörtökön tanácskoznak a szórakozóhelyek biztonságáról Szombathelyen. Puskás Tivadar polgármester egyeztető ülésre hívja össze a rendőrök, a tűzoltók, katasztrófavédők és a mentők képviselőit. A cél, hogy a szombathelyi szórakozóhelyek biztonságosak legyenek. A hétvégi budapesti tragédia után a belügyminiszter utasítására felülvizsgálják a szórakozóhelyek engedélyezésére és üzemeltetésre vonatkozó jogszabályokat, illetve fokozott ellenőrzést tartanak a rendőrség, a tűzoltóság, a vámhivatal és az ÁNTSZ munkatársai. Bár a szombathelyi rendezvényeken jóval kevesebben vesznek részt, mint a fővárosban, a következő hónapokban a tűzoltók azt ellenőrzik majd, hogy a nagyobb tömeget befogadó zárt eseményeken biztonságosan el tudják-e hagyni az épületet a résztvevők.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!