Súlyosan sérült az a gyalogos, akit tegnap a zebrán ütött el egy busz Szombathelyen. A Körmendi útról tartott az Ady térre az a távolsági busz, amelynek sofőrje a Dózsa György és az Óperint utca kereszteződésénél nem vette észre időben a gyalogátkelőn haladó idős férfit, így a 70 éves embert elütötte. A Vasi Volán buszán nem voltak utasok, a sofőr pedig a baleset után azt mondta a rendőröknek, hogy egy tanulóvezetőre figyelt, ezért nem látta meg időben a zebrán közlekedő gyalogost. A balesetet szenvedő férfit a mentők súlyos combnyaktöréssel szállították kórházba. Idén ez volt a harmadik eset, amikor zebrán ütöttek el valakit, tavaly Szombathelyen összesen 16 alkalommal gázoltak el valakit gyalogátkelőhelyen.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!