Felvették az első dolgozót az Opel új szentgotthárdi gyárába, egy magasan kvalifikált mérnök már állományba került, és idén még száz új embert vesznek fel - írja a Népszabadság. Ahogy Solt Tamás, a General Motors Powertrain Magyarország Kft. ügyvezető igazgatója a lapnak elmondta, a tervek szerint haladnak az új beruházás előkészületei. Az 1992 óta működő és jelenleg hatszáz embert foglalkoztató üzem szomszédságában márciusban lesz az első kapavágás, és 2012. elején már megindul a próbatermelés. A teljes felfutás után évi félmillió új motor készülhet majd. Az új Opel-beruházás értéke félmilliárd euró, a gyárban a tervek szerint 800 főt foglalkoztatnak majd.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!