Az Agora Kulturális és Turisztikai Központ kezdeményezi, hogy a Savaria mozi nagytermét vegyék ki az art-besorolásból – hangzott el az önkormányzat kulturális és sport bizottságának ülésén. Grünwald Stefánia igazgató elmondta, az art-besorolás arra kötelez, hogy a vetítések 60 százalékában művészfilmnek minősülő alkotások vetítsenek, ezek a filmek azonban nem vonzzanak nagyobb közönséget. Az Agora azt is tervezi, hogy pályázati támogatás segítségével digitális és 3D-s technológiát használjanak, mert így a premierrel egy időben tudnák vetíteni a közönségfilmeket.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!