A Nyugat-dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság az Országos Közfoglalkoztatási Programtól nyert el támogatást, melynek segítségével 384 munkanélkülit foglalkoztat árvíz- és belvízvédelmi létesítményeken, állami tulajdonú vízfolyásokon, vízügyi objektumokon, ezzel is javítva a térségben élők vízkárok elleni biztonságát. A 486 millió forint összköltségű program szinte a teljes Vas és Zala megyére kiterjed. Közmunkások dolgoznak majd többek között a Rábán, a Pinkán, a Perinten, a Gyöngyösön, az Arany-patakon, és a Répcén is. A projekt során képzési program is indul, amin 30- an segédgátőri, 60-an pedig kisgépkezelői jogosultságot szerezhetnek.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!