A közismert építkezési vásárral a kiállítók nagyon elégedettek voltak, hisz 18 ezer látogatója volt az idei találkozónak, amely a hétvégén ért véget. A látogatók nagy érdeklődést mutattak az energiatakarékosság iránt. A kiállítás négy napig tartott, az érdeklődők Burgenlandból, Stájerországból, Alsóausztriából és Magyarországról érkeztek. Ahogy arról beszámoltunk, a Vas Megyei Kereskedelmi és Iparkamara idén is támogatta a vasi vállalkozásokat, hogy kiállítóként jelenjenek meg az oberwarti építkezési vásáron.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!