Osztrák bulikba járnak a szombathelyi fiatalok

Bár a határ menti térségekből korábban is sok fiatal járt át osztrák szórakozóhelyekre, a West Balkánban történt tragédia óta még többen buliznak a határon túl – írja a Napi Gazdaság. Megszaporodtak ugyanis a hatósági ellenőrzések, razziák, ráadásul az ellenőrzések nyomán a térségben több discót már bezártak, illetve ettől félve sok üzemeltető lehúzta a rolót. Eközben a hétvégéken a határ közelében lévő osztrák kisvárosokban több ezer magyar fiatal szórakozik, számos esetben győri, soproni, illetve szombathelyi egyetemisták-főiskolások szervezetten, busszal, vonattal indulnak a határ túloldalán lévő városokba.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek