Sárvárnak már van saját bora

A Rába-parti város polgármestere és a fürdő igazgatója Budapesten mutatta be újságíróknak a megújult Sárvári fürdőt- áll a város honlapján. Ezzel párhuzamosan új, országos kampányt is hirdettek, aminek a célja, hogy minden olyan fürdővárosnak legyen "saját" bora, ahová nagyobb számú hazai és külföldi turista is érkezik. Vancsura Miklós, fürdő igazgató elmondta, ezzel a kezdeményezéssel „rávehetik“ a turistákat, arra, hogy olyan helyekre is ellátogassanak, amelyekre eddig nem is gondoltak. A szakember szerint érdemes „fürdő“ borként olyan terméket választani, amely egy szomszédos megyéből, régióból érkezik. Így akár egy-egy hosszabb fürdő-régióban való tartózkodás alatt arra is van lehetőség, hogy a közeli megyékbe is kisebb-nagyobb kirándulást tegyenek a vendégek. A sárvári termálfürdő büszkélkedhet elsőként ilyen „saját“ borral, idén egy cserszegtomaji borász a partner ebben.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek