A polgármesteri hivatalba várják a diszkók üzemeltetőit

A három áldozatot követelő budapesti diszkó tragédia után dr. Puskás Tivadar, Szombathely polgármestere egyeztető megbeszélésre hívta össze a városban lévő szórakozóhelyek ellenőrzését végző hatóságok szakembereit. A polgármester kérésére a következő hetekben közösen ellenőrzik a szombathelyi egységeket. A város vezetői együttműködést kérnek a szórakozóhelyek üzemeltetőitől, ezért a helyszíni ellenőrzés előtt levélben keresik meg őket, s közzéteszik az ellenőrzési szempontokat is. Február 1-én délután két órakor tartják a szórakozóhelyek üzemeltetésében, tömegrendezvények szervezésében érintettek tájékoztatását a polgármesteri hivatal házasságkötő teremében. A tájékoztatón jelen lesznek az érintett hatóságok munkatársai.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek