Közel másfél ezren nyilatkoztak Szombathelyen a maradásról

Már csak hétfőn lehet a nyugdíjbiztosító pénztáraknál jelezni, ha valaki nem akarja megszüntetni a magán nyugdíjpénztári tagságát. A Kőszegi utcai pénztárban pénteken délután 14 óráig 1473-an adták le nyilatkozatukat azzal kapcsolatban, hogy ők maradni szeretnének – tájékoztatott Dr. Szemes Lajos igazgató. Aki maradni szeretne, annak Szombathelyen, hétfőn éjfélig van lehetősége ezt megtenni. A külföldön élő magyar állampolgároknak egyébként a külképviseleteken van lehetőségük a nyilatkozattételre, mivel ezt csak személyesen lehet megtenni. Az igazgató azonban nem tudott olyan szombathelyiről illetve Vas megyeiről, aki élt volna ezzel a lehetőséggel.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek