Hétfőn zárul a Tanulói laptop program

A Vas Megyei Önkormányzat az Új Magyarország Fejlesztési Terv keretében nyert el támogatást a „Tanulói laptop program” elnevezésű pályázaton. A projekt keretében összesen több mint 44 millió forint értékű informatikai eszközökkel gazdagodott Vas megye öt közoktatási intézménye. A projektben körmendi, csepregi, vasvári és kőszegi intézmények vesznek részt. Kiemelt cél, hogy az órákon minden tanuló rendelkezésére álljon egy hordozható számítógép, támogatva ezzel az informatikai eszközök használatának tanórai és tanórán kívüli elterjesztését a kompetencia alapú oktatásban. A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával valósult meg.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek