Az egyiptomi helyzet miatt szombaton két órás krízistárgyalást hívott össze az amerikai külügyminiszter, Hillary Clinton. A washingtoni Fehér Házban tartott tanácskozást a nemzetbiztonsági tanácsadó, Tom Donilon vezette. A megbeszélésen részt vett Obama legfőbb terrorellenes tanácsadója, a Nemzeti Hírszerző Hivatal igazgatója valamint a CIA főnöke. A kairói amerikai nagykövetet pedig videokonferenciával vonták be a megbeszélésekbe. Barack Obama elnök nem volt jelen a tanácskozáson, de az amerikai elnök még pénteken arra figyelmeztette Hoszni Mubarak elnök kormányát, hogy tartózkodjanak a tüntetők elleni erőszaktól - írja a Független Hírügynökség.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!