Elfogták az erőszakoskodó szombathelyi férfit

Vasárnap a késő esti órákban egy lett állampolgárságú hölgy a szombathelyi vasútállomásról akart a szállására eljutni. Egy helybeli férfi útbaigazította, majd követte a hölgyet, akit a Garai utcába érve megtámadott. Ököllel többször megütötte, a földre lelökte, majd vetkőztetni kezdte. Egy arra járó férfi közbelépett, így a támadó elmenekült a helyszínről. A helyszínre kiérkező járőröknek a szemtanúk pontos személyleírást adtak az elkövetőről. A gyors rendőri intézkedésnek köszönhetően a hasonló bűncselekmények elkövetése miatt augusztusban szabadult férfit a vasútállomás közelében elfogták és őrizetbe vették. Ellene büntetőeljárás indult.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek