50 milliós fejlesztés evangélikus intézményekben

Több mint ötvenmillió forint értékű informatikai fejlesztés valósult meg a Magyarországi Evangélikus Egyház nyíregyházi és soproni gimnáziumában, valamint soproni és kőszegi szakközépiskolájában – tájékoztatta Király Csaba, a kőszegi Evangélikus Mezőgazdasági, Kereskedelmi és Informatikai Szakképző Iskola igazgatója hétfőn az MTI-t. A kőszegi iskola 172 tanulói és 6 tanári laptopot vehetett át, a szükséges szoftverekkel és kiegészítőkkel együtt. A Társadalmi Infrastruktúra Operatív Program keretében sikert arató országos projekt zárórendezvényét Kőszegen tartották, ahol hétfőn a gyakorlatban is bemutatták, hogyan hasznosítják a kapott eszközöket.

új laptopok mögött
-
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek