Vasi elnök a turisztikai szervezetek élén

Bükfürdő TDM-egyesületének menedzserét, Balogh Károlyt választották egyhangú döntéssel elnöknek az ország valamennyi régiójából érkező turisztikai szervezetek képviselői esztergomi alakuló ülésükön. Az országos szövetség székhelye egyúttal, - elismerve a településen folyó turizmusszervező munka kiemelkedő minőségét és sikereit,- Bük lett. A külföldi vendégek számát tekintve országosan 3. helyen álló Bükfürdő nem csupán turisztikai desztinációként, hanem a turisztikai összefogás tekintetében egyedülálló a régióban: turisztikai szakmai szervezete 130 tagot számlál, térségi és országos szerepvállalásaival pedig úttörő munkát végez a hazai turisztikai intézményrendszer nemzetközi versenyképességének továbbfejlesztésében.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek