Január végén a Garai utcai garázssoron támadt rá egy külföldi nőre egy férfi, aki útbaigazítást kért. Ököllel többször megütötte, a földre lökte, majd vetkőztetni kezdte. Egy arra járó férfi közbelépett, így a támadó elmenekült a helyszínről. A támadót a rendőrök gyorsan elfogták. Kiderült, hogy B. István szemérem elleni erőszak miatt már ötször volt büntetve, emiatt 17 évet ült. Augusztus óta feltételesen volt szabadlábon. A bíróság a mostani döntésében B. István előéletét súlyosbító körülményként vette figyelembe, valamint le kell töltenie a fennmaradt büntetését is és nem engedhetik feltételes szabadlábra sem. Az ítélet nem jogerős, mivel a vádlott és védője enyhítésért fellebbezett.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!