Továbbképzés indul erdészek számára

A Szombathelyi Erdészeti Zrt. 108 dolgozója vesz részt a március 18-án induló ismeretmegújító szakmai tanfolyamon. Az elméleti és gyakorlati órákat a Nyugat-magyarországi Egyetem Erdőmérnöki Kara biztosítja. A tárgykör kiválasztásánál elsődleges szempont volt, hogy a gyakorlati erdőgazdálkodási munka során milyen ismeretanyaggal kell az erdészeti munkatársaknak találkoznia - mondta el Bugán József, a Szombathelyi Erdészeti Zrt. vezérigazgatója. Dr. Náhlik András, az Erdőmérnöki Kar dékánja szerint egyre nagyobb az igény arra, hogy természetközelibb módszereket alkalmazzon az erdőgazdálkodás. Az Erdészeti Zrt. munkatársai hasznos információkat szerezhetnek többek között erdővédelem, környezet-és természetvédelem és jog tárgykörökben. A továbbképzés november 25-én írásbeli vizsgával zárul.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek