Az MSZP az új adórendszer ellen kampányol

Az MSZP az új adórendszer ellen kampányol - Szombathelyen is le lehet adni az aláírásokat. Az ellenzéki párt szerint igazságtalan az új adórendszer, ezért "Hallasd a hangod!" címen országos kampányt indítottak ellene. A párt szóvivője, Kormos Kata azt mondta, aláírásokat gyűjtenek ahhoz a petícióhoz, amelyben azt követelik, állítsák vissza az igazságos adózást. Törvénymódosítási javaslatot is benyújtottak, hogy évi 5 millió forintos jövedelem fölött újra 32 százalékos legyen az adókulcs. A szombathelyi MSZP irodában már bárki leadhatja aláírását, de várhatóan a közeljövőben utcai aláírásgyűjtést is szerveznek.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek