Az influenza figyelőszolgálat adatai alapján az előző heti adatokhoz képest tovább emelkedett az influenzaszerű tünetekkel orvoshoz fordulók száma Vas megyében. A betegek legnagyobb része, 50 százaléka 15 és 34 év közötti fiatal, 32 százaléka 35 éven felüli, és 18 százaléka 14 év alatti gyermek - tudta meg a Savaria Fórum dr. Reiner Vera megbízott megyei tiszti főorvostól. A múlt héten 18 személyt kellett felvenni a kórházba, a betegek légúti mintája három esetben mutatott ki H1N1-es fertőzést. A Markusovszky kórházban csakúgy, mint az ország számos egészségügyi intézményében, a kialakult járványügyi helyzet miatt már hetek óta látogatási tilalom van. Egyelőre nem tudni, meddig.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!