Második állomásához érkezett a Weöres Sándor Színház és a Savaria Szimfonikus Zenekar együttműködése, melyben részben prózai, részben zenei előadással dolgoznak fel egy-egy témakört. Ma este 7 órától „Keresd a nőt!” címmel láthatnak válogatást az érdeklődők a színházban. Többek között felcsendülnek Beethoven, Puccini, Lehar dallami, de a közönség a Traviátából és a Carmenből is hallhat részleteket. Mérei Tamás igazgatótól megtudtuk: terveik szerint a későbbiekben műsorra tűzik majd nagyon híres szerzők rosszul sikerült darabjait is.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!