A művelődési intézmények jövőjéről tanácskoznak Szombathelyen

A megyei közművelődési feladatellátó intézményeket és szervezeteket tömörítő országos szakmai szövetség és az MMIK március elsején rendez szakmai napot. A MIOSZ célja, hogy a feladatellátás optimális „szakmai rendszerét” - a helyi sajátosságok figyelembevételével - kidolgozza és azt a szakminisztérium elé tárja. A szombathelyi fórumon a résztvevők előadást hallhatnak a megyei közművelődési feladatellátást végző szervezetek jövőjéről, valamint a települési és városi feladatellátók részéről megfogalmazzák azokat az igényeket és elvárásokat, amelyeket a megyei módszertani szervezetekkel kapcsolatban támasztanak.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek