Év elejétől szünetel az iskolatej-akció

Az előző években az iskolatej-rendelet alapján az általános iskolás diákok naponta kaphattak tejet. A további igénylés azonban előfinanszírozáshoz kötött, a szombathelyi önkormányzatnak viszont nincs erre kerete, úgy döntöttek, január 1-től szüneteltetik az iskolatej-akciót. Az egyszemélyes kiszerelés drágítja a tejet, de ha a közétkeztetéshez járulna hozzá a fenntartó, kevesebb lenne a nyersanyagnorma. -mondta Dr. Kovács Péterné, a Derkovits Gyula Általános Iskola igazgatónője.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek