Pályázati pénzből fejlesztik az egyházmegye iskoláit

A Szombathelyi Egyházmegye az Új Magyarország Fejlesztési Terv pályázatán több mint 40 millió forintot nyert el "A pedagógia reformot támogató informatikai infrastuktúra fejlesztéséhez". Az informatikai eszközöket a Szombathelyi Egyházmegye által fenntartott intézmények kapják: a Brenner János Óvoda, Általános és Kollégium, a Szent Imre Általános Iskola Jánosházán, a Szent Benedek Katolikus Általános Iskola Celldömölkön és a Szent László Katolikus Általános Iskola Sárváron.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek