Tíz év börtön a takarékszövetkezet kirablásáért

Első fokon tíz év börtönbüntetéssel sújtotta pénteken a Vas Megyei Bíróság első fokon azt a 44 éves büntetett előéletű szombathelyi férfit, aki 2009. december elsején fegyveresen kirabolta a Kis-Rába menti Takarékszövetkezet szombathelyi fiókját, közli hírei közt az MTI. Mint írják, a bíróság a férfi élettársát, aki bűnsegédként nyújtott segítséget a rabláshoz, öt év, fegyházban letöltendő szabadságvesztésre ítélte. Elfogásáig a 28 éves, büntetlen előéletű nő a Körmendi Rendészeti Szakközépiskola hallgatója volt, rendőrnek tanult. A esetről itt további részleteket olvashatnak. A helyszínt biztosította a rabló társa! - Pandúrból rabló? 2010. January 15. 12:12

A helyszínt is biztosította K.E., a rabló társa
Horváth Balázs
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Kapcsolódó cikkeink

A helyszínt biztosította a rabló társa! - Pandúrból rabló?

Rendőrnek tanult az a lány, aki rokkantnyugdíjas, ám rendkívül mozgékony barátjával kitervelte az egyik szombathelyi takarékszövetkezet kirablását. Mint kiderült, még akkor lefotóztuk a tettestársát!

Hírek