A Jobbik három Vas megyei politikusa, Bana Tibor, Auer Miklós és Holecz Ferenc sajtóközleményükben azt írják: Megérkezett a válasz a Vas Megyei Kormányhivatalnál tett bejelentésükre, amelyben azt kifogásolták, hogy a körmendi városvezetés a Szervezeti és Működési Szabályzatot figyelmen kívül hagyva végzi munkáját. A kormányhivatal törvényességi észrevételében felhívta Bebes István és Faragó Gábor figyelmét arra, hogy ügyeljenek az SZMSZ rendelkezéseinek teljes körű megtartására. A három politikus arra kéri Bebes István polgármestert, hogy a jövőben valóban a Körmenden élők érdekeit szeme előtt tartva vezesse a várost. Áll a sajtóközleményben.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!