Országos informatikai bizottság alakul

Szombathelyen tartja alakuló ülését a Megyei Jogú Városok Szövetségének Informatikai Bizottsága. A 23 megyei jogú város szakértői holnap közvetlen tájékoztatást kapnak a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Infokommunikációért Felelős Államtitkársága, a Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség, és szakmailag elismert, neves informatikai fejlesztő és tanácsadó cégek magas szintű képviselőitől a megyei jogú városokat érintő témákban. A többi között szó lesz az e-közigazgatás fejlesztésének helyzetéről, átalakításának tervezett elemeiről, és az újszerű informatikai fejlesztési megoldásokról. Az Informatikai Bizottság - a Szövetség szakértői fórumaként, - az évek alatt összegyűjtött tapasztalatok megosztásával, szakmai egyeztetésekkel kíván együttműködni a kormányzattal a célok megvalósításában.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek