Folytatódnak a betörések

Megint betörések

Szombathelyen a Faludi Ferenc utca egyik lakásába az ablak befeszítését követően hatoltak be és onnan kb. 22 ezer forint készpénzt vittek el.

Sében az egyik családi ház erkélyajtaját feszítették be, és 40 ezer forint készpénzzel távoztak.

Szelestén az egyik ingatlan melléképületének ablakait törték be, és kb. 20 db radiátort vittek magukkal, közel 50 ezer forint értékben.

Árokba borult a kocsi

Mentősök jelezték, hogy Ják külterületén közlekedési baleset történt. Egy hölgy személygépkocsijával haladt Ják felől Szentpéterfa irányába, eddig tisztázatlan okból kifolyólag elvesztette uralmát járműve felett, a jobb oldali vízelvezető árokba hajtott és az oldalára borulva állt meg. A jármű vezetője nyolc napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedett.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek