Megint betörések
Szombathelyen a Faludi Ferenc utca egyik lakásába az ablak befeszítését követően hatoltak be és onnan kb. 22 ezer forint készpénzt vittek el.
Sében az egyik családi ház erkélyajtaját feszítették be, és 40 ezer forint készpénzzel távoztak.
Szelestén az egyik ingatlan melléképületének ablakait törték be, és kb. 20 db radiátort vittek magukkal, közel 50 ezer forint értékben.
Árokba borult a kocsi
Mentősök jelezték, hogy Ják külterületén közlekedési baleset történt. Egy hölgy személygépkocsijával haladt Ják felől Szentpéterfa irányába, eddig tisztázatlan okból kifolyólag elvesztette uralmát járműve felett, a jobb oldali vízelvezető árokba hajtott és az oldalára borulva állt meg. A jármű vezetője nyolc napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedett.