Ma ismét Torkos Csütörtök

Idén már hatodik alkalommal hirdette meg a Magyar Turizmus Zrt. a Torkos Csütörtök nevű akciót. Az ebben részt vevő éttermek vállalták, hogy egész nap az 'a la carte' kínálatukból 50 százalékos kedvezményt biztosítanak a számla végösszegéből a helyben fogyasztásra. Pammer István a Vas megyei Vendéglátós Szövetség elnöke rádiónknak elmondta: bár ezen a napon nem nyereségesek az üzletek, de évről évre több vendéglátós csatlakozik az akcióhoz. A tulajdonosok reményei szerint ezzel több vendéget tudnak majd visszacsalogatnia a későbbiek során is az éttermekbe.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek