Együttműködési megállapodást írt alá Kovács Ferenc, a Vas Megyei Közgyűlés elnöke, valamint az év elején újraalakult horvát és cigány területi önkormányzatok vezetői. A horvát és a cigány önkormányzat 750 ezer forint támogatást kapott a megyei önkormányzattól, 250 ezer forinttal többet, mint az előző évben. Kovács Ferenc sajnálatát fejezte ki, hogy idén csak két megyei kisebbségi önkormányzat alakult. Krizmanich István, a Területi Horvát Önkormányzat elnöke az anyaországgal való szoros együttműködés jelentőségét emelte ki; Dávid Attila, a Területi Cigány Önkormányzat vezetője pedig ígéretet tett az együttműködési megállapodás betartására.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!