Egy öttagú magyar családdal sem sikerült kapcsolatba lépnie eddig a tokiói magyar nagykövetségnek - erősítette meg vasárnap este a Független Hírügynökségnek a Külügyminisztérium szóvivője, hozzátéve, hogy velük együtt hét magyart keresnek a pénteki földrengés és szökőár után. Pataki Eszter ugyanakkor hangsúlyozta, hogy a nagykövettől kapott információk alapján valószínűleg egyikük sem tartózkodott a katasztrófa idején a térségben. Meg nem erősített tokiói források szerint a késői órákban az egyik keresett magyar bejelentkezett a követségen. Hivatalos információt erről csak a nagykövet adhat hétfőn.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!