Március 26-ig tart az a nemzetközi képzőművészeti kiállítás, amelyet idén először rendeznek a szombathelyi Képtárban. Az Alpok-Adria kiállításon olasz, szlovén, osztrák és magyar művészek munkáit tekintheti meg a közönség. Az Alpok-Adria Intergraf grafikai biennálét több mint húsz évig Udinében rendezték. Tavaly a burgenlandi Kismartonban, idén pedig először a vasi megyeszékhelyen mutatták be képeiket a művészek. A határokat átszelő tárlat elsősorban kísérleti grafikákat mutat be. A képek különböző tematika köré rendeződnek. Az idei biennálén összesen 16 művész állította ki munkáit, ahol a tapasztalt alkotókon kívül a kezdő művészek is lehetőséget kaptak a bemutatkozásra.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!