Pénteken délután a Néprajzi Múzeum aulájában Réthelyi Miklós nemzeti erőforrás miniszter és Szőcs Géza kultúráért felelős államtitkár adták át a Táncsics Mihály-díjakat. A díjakat Bánkuti András, a Heti Világgazdaság fotóriportere, Friss Róbert, a Népszabadság újságírója és lapszerkesztője, Kníchal Oldrich újságíró, műfordító, Molnár Miklós író, publicista, Ternovácz István újságíró és Valkó Mihály újságíró vehette át. Molnár Miklós, aki 2001-ben néhány hónapon át a Savaria Fórum főszerkesztője volt, a díjjal járó pénzjutalmat, 200 000 Ft-ot a csángóföldi magyar iskola építésére ajánlotta föl, a Böjte Csaba által létrehívott és működtetett Dévai Szent Ferenc Alapítvány javára.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!