Nagyköveti látogatás Szentgotthárdon

Szalay-Bobrovniczky Vince Magyarország bécsi nagykövete 3 hónappal kinevezése után első hivatali útján a Rába parti városba látogatott a közelmúltban – írja a gotthardtv.hu. Programja során találkozott a térség polgármestereivel és a kisebbségek képviselőivel is. A látogatás alkalmával a tervezett hulladékégető és a rábahabzás témája is szóba került. A politikus megerősítette, hogy a hulladékégető ügyében képviseli a magyar álláspontot, mely szerint nem támogatható ez a beruházás. A nagykövet továbbra is szeretne jó kapcsolatokat ápolni a burgenlandi hivatalokkal, és európai párbeszédet folytatni velük. Magyarország bécsi nagykövete partnerséget és előremutató együttműködéseket vár Burgenland és a nyugat-magyarországi megyék között.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek