Japánba utaznak a magyar dokumentumfilmesek

Cseke Eszter és S. Takács András, a népszerű "On the spot" című műsor Facebook oldalán keresztül tudatták a rajongóikkal, hogy a földrengés és cunami sújtotta Japánba utaznak. A két riporter ekkor még a Ferihegyi repülőtéren várakozott a beszállásra - írja a Hír24. Ami a Tokióban élő magyarokat illeti, az MTV híradójának úgy nyilatkoztak, hogy többen azt fontolgatják, hogy hazautaznak. Ez a jelen helyzetben azonban nem lehetséges, mert bár több városban újraindult a tömegközlekedés, a reptereken jelenleg is tízezrek várakoznak, hogy elhagyhassák a szigetországot.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek