Kiraboltak egy bankfiókot szerdán kora délután a fővárosban, a Villányi úton - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) sajtóügyeletese az MTI-vel. Sagyibó Melinda elmondta: a bankfiókba délután egy óra előtt ment be egy férfi, aki - feltehetően fegyverrel a kezében - pénzt követelt, és megfenyegette az alkalmazottakat. A rabló a zsákmányolt összeggel elmenekült. A sajtóügyeletes hozzátette, hogy a férfi nem használta a fegyverét, a rablás során senki nem sérült meg. A rendőrök még délután előállítottak egy feltételezett elkövetőt a bank közelében. A gyanús férfi egy börtönben ülő bankrabló fia, aki korábban többször is sikertelenül próbált meg kirabolni bankfiókokat, de a mostani bankrablásnál csak nézelődött.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!